Dziękuję za kontakt

Wystąpił błąd, przepraszamy

II edycja akcji „Bezpieczny noworodek”

Noworodki to małe cuda i okazja aby je sfotografować to dla mnie wielka przyjemność. Staram się aby spotkanie z Wami owocowało nie tylko pięknymi zdjęciami ale i miłymi wspomnieniami.  Ze względu bezpieczeństwa chciałabym aby rodzice zawsze uczestniczyli i byli zaangażowani w trakcie sesji.

Najlepiej jest rezerwować sesje jeszcze przed narodzinami z tego względu iż ilość sesji jest ograniczona. Jako fotograf muszę zadbać o to, aby zawsze być w pełni gotowa, wypoczęta i skoncentrowana. Zdjęcia najlepiej wykonuje się w pierwszych dwóch tygodniach życia. Głównym tego powodem jest to, iż noworodki są bardzo elastyczne i przesypiają większą część dnia w głębokim śnie. Ta faza snu pozwoli mi na ułożenie dziecka w piękne pozy.

Cierpliwość jest najważniejszą częścią noworodkowej sesji. Rodzice powinni wiedzieć że spędzą ze mną parę godzin. W tym czasie mamy czas na nakarmienie, przewinienie, przytulenie. Niektóre dzieci potrzebują więcej czasu aby zasnąć w ten wyczekiwany głęboki sen. Należy pamiętać o tym, że każde dziecko jest inne  i do każdego podchodzę indywidualnie. Fotografuję tylko w komfortowy dla bobasa sposób. Przy każdej pozie patrzę na dziecko i widzę czy pozwoli mi na odpowiednie ułożenie. Nigdy nie umieszczam dziecka w niedogodnej dla niego pozycji.

Zapraszam rodziców do rozmowy i zadawania pytań przed i w trakcie sesji.