Dziękuję za kontakt

Wystąpił błąd, przepraszamy

BEZPIECZNY NOWORODEK NA SESJI

BEZPIECZNY NOWORODEK

Pod tym sformułowaniem kryje się wiele czynników wpływających na udaną i przede wszystkim 100% bezpieczną sesję. W Poprzednich  edycjach „bezpiecznego noworodka” wszystko  zostało powiedziane i skrupulatnie przedstawione, jednakże jest to temat na czasie który wymaga ciągłej ‚aktualizacji’. Fotografia noworodka zyskała ogromnie na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Śliczne zdjęcia sennych dzieci ułożonych w piękne pozy na kocach lub w koszyczkach sprawiają że miękną nam serduszka i każdy pragnie mieć taką pamiątkę w swoim domu. Tak duża popularność zaowocowała pojawieniem się dużej liczby fotografów oferujących takową usługę.

Kochani rodzice, ciocie, dziadkowie…!
Wybór fotografa do zrobienia pierwszych portretów Waszego dziecka jest niezwykle ważny.
Po pierwsze, przyjrzyjcie się dokładnie portfolio na stronie internetowej lub Facebook’u. Czy mają doświadczenie z bezpiecznego i efektywnego pozycjonowania noworodków? Wiem, że każdy fotograf musi od czegoś zacząć, ale podstawą jest aby wiedział on, jak to zrobić poprawnie. Dobry, profesjonalny fotograf nie zrobi nic co mogłoby być niebezpieczne. Słuchaj fotografa, jeżeli mówi, że niektóre pozycje są niewygodne dla dziecka lub zagrażają jego bezpieczeństwu, nie stawiaj oporu i oddaj dziecko w dobre ręce. Zrobi on zapewne inne ładniejsze ujęcia na których dziecko będzie się czuło komfortowo. Porozmawiaj ze swoim fotografem przed sesją. Zadaj pytania jeżeli masz wątpliwości! Pamiętaj że bezpieczeństwo dziecka na sesji jest dla fotografa sprawą priorytetową!!!

Praca fotografa wymaga ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Kochani, pamiętajmy! Zawód ten nie polega tylko na pstrykaniu słodkich zdjęć maluszkom. To ogromna odpowiedzialność która spoczywa na naszych barkach. W swojej pracy zawodowej ukończyłam liczne kursy, zagadnienia z pierwszej pomocy, rozmowy z fizjoterapeutą i położną, które nauczyły mnie jak prawidłowo odnoscić się z kilkudniowym maluszkiem. Warsztaty dały mi niezbędne umiejętności i zrozumienie, aby reagować na potrzeby dzieci i zapewnić im spokojny i bezpieczny czas podczas sesji.

 

Untitled-1