Dziękuję za kontakt

Wystąpił błąd, przepraszamy

O sesji

SESJE NOWORODKOWE

Fotografia noworodkowa to wyjątkowa pamiątka będąca w przyszłości pięknym wspomnieniem zarówno dla rodziców jak i samej pociechy.
Sesję noworodkową najlepiej jest wykonać w ciągu pierwszych kilku dni życia maluszka (do 2 tygodnia) po urodzeniu. Kilkudniowe dzieci są bardziej elastyczne, można je układać w różnych słodkich pozach, uchwycić fascynujące minki nie przerywając snu. Po drugim tygodniu dziecko staje się już wrażliwe na bodźce, ciężko je skłonić do snu.
Sesja noworodkowa uzależniona jest od dziecka i jego potrzeb w danej chwili. Sesja odbywa się w moim domowym studio w Mokrzyskach, gdzie zapewniam komfortowe warunki dla Maluszka, jak również wygodę dla osób towarzyszących podczas sesji. Nadmienię, iż uczestniczę w akcji „Bezpieczny noworodek na sesji” (14 październik), tzn że dokładam wszelkich starań, aby Wasze maleństwo czuło się na sesji bezpiecznie. Na sesję należy zabrać kocyk maleństwa, smoczek (nawet jeżeli nie używacie), pieluszki. Do rodzinnych ujęć dobrze wyglądają jednokolorowe koszulki bez napisów i emblematów.

SESJE BRZUSZKOWE

Macierzyństwo to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety. W łonie matki rośnie Maleństwo, które wkrótce przyjdzie na świat, a  dzień narodzin stanie się najpiękniejszym dniem w życiu. Dlatego też zachęcam wszystkie Mamy do sfotografowania swojego Maleństwa jeszcze w brzuszku. Na sesję brzuszkową zapraszam wszystkie Mamy pomiędzy 7-8 miesiącem ciąży (choć czasem jest to kwestia indywidualna). Taką sesję możemy zorganizować u mnie w studio, w Twoim domu lub w plenerze. Proszę wtedy o zabranie kilku rzeczy na zmianę. Fantastycznie sprawdzają się długie spódnice, topy, letnie sukienki lub bielizna.

SESJE DZIECIĘCE

Jeżeli spóźniliście się na sesję noworodkową a zależy Wam na niepowtarzalnych ujęciach  zapraszam na na sesje dziecięce od 6 miesiąca.  W tym okresie dziecko już samodzielnie siedzi, okazuje emocje i doskonale współpracuje dzięki czemu możemy zatrzymać w kadrze wiele cudownych minek i gestów.
(Fotografia niemowlaków do 5 miesiąca jest dość trudna, gdyż mam ograniczoną ilość urozmaiconych kadrów ze względu na fakt, że dziecko nie trzyma dobrze główki i nie jest na tyle stabilne).