Dziękuję za kontakt

Wystąpił błąd, przepraszamy

O sesji

WSPÓLNA PRZYGODA

Dziecko to prawdziwy skarb. Nieraz dopiero po zdjęciach zauważamy jak szybko się zmienia. Dobrze, że chcesz uwiecznić pierwsze momenty jego życia. Czas płynie nieubłaganie, a takie fotografie są piękną pamiątką na całe życie. Mam nadzieję, że zgodzisz się, bym towarzyszyła Wam w tej przygodzie. Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 2 tygodnia życia dziecka. Żeby się na nią umówić warto zadzwonić, gdy maluch jest jeszcze w brzuszku, by poznać wszystkie szczegóły.

PODCZAS SESJI

Najwygodniejszą opcją jest spotkanie w moim domowym studiu, w Mokrzyskach. Tutaj zapewnię Wam niezbędne rzeczy podczas wykonania sesji. Dysponuję sporą kolekcją wysokiej jakości materiałów, ślicznych ubranek oraz stylowych dodatków. To, co Wy musicie zrobić, to spakować podręczną torbę, kocyk dziecka i ewentualnie ubranie na sesję dla Was. Wasze przygotowanie ma ogromne znaczenie. Jeżeli zdecydujecie się na współpracę, to napiszę, co warto jeszcze zrobić przed spotkaniem.
W wyjątkowej sytuacji, gdy nie czujecie się na siłach istnieje możliwość zorganizowania sesji w Waszym domu.

W fotografowaniu kieruję się również zasadą „im mniej tym lepiej”. Wszystko dla wygody Twojego maluszka. Poza tym warto pamiętać, że esencją fotografii jest Twoja pociecha. Delikatne tkaniny, ubranka oraz dodatki mają jedynie podkreślić piękno i kruchość Twojego maleństwa.  Nie można przesadzić. Dzięki temu zdjęcie będzie harmonijne i ponadczasowe. Moda ciągle się zmienia, a to przecież pamiątka na całe życie.

ISTOTNE SPRAWY

Szczególną uwagę zwracam na czyste ręce. Zawsze przed sesją zdejmuję też biżuterię. Dzięki temu mamy pewność, że w sesji nie uczestniczą nieproszeni goście w postaci bakterii. Zdaję sobie sprawę, że Twoje dziecko to maleńka istotka, z którą trzeba obchodzić się bardzo ostrożnie. Nie musisz martwić się też, że dziecko zmarznie. Dbam o to, by w naszym otoczeniu było przytulnie. Wiem, że mam do czynienia z malutkim człowiekiem, który potrzebuje dużo ciepła. Podczas sesji cały czas monitoruję temperaturę w pokoju. Jeżeli zajdzie potrzeba, wtedy dogrzewam pomieszczenie. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak przygotowuję się do takiej sesji, to zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.

>link do filmu <<

Dzieci fotografuję już od 6 lat. Specjalizuję się tylko i wyłącznie w fotografii dziecięcej. Jest to moja jedyna działalność. Wkładam w nią wiele pracy i serca. Kochani rodzice, pamiętajcie, że sesja noworodkowa zajmuje trochę czasu. Nie wyobrażam sobie, żeby fotografować po godzinach jakiejś innej pracy. To wbrew pozorom nie takie łatwe zajęcie. Ale jakże satysfakcjonujące!

Przebyłam kilka szkoleń i ciągle się dokształcam. Dobro dziecka jest dla mnie równie ważne, jak dla Ciebie. Nie zdziw się zatem, gdy zapytam o przebieg porodu i wspólną codzienność. W ten sposób chcę poznać Waszą historię. To pomoże mi lepiej zrozumieć potrzeby dziecka i Twoje. A tylko zrozumienie i wzajemny szacunek są gwarancją dobrego efektu.

STYL

Siła tkwi w prostocie. Wspominałam, że nachalne dodatki mogą skupiać całą uwagę na sobie. Ja chcę przede wszystkim pokazać Twoje dziecko. Mam świadomość, że fotografuję największy skarb na świecie. Może zdarzyć się, że nie zrealizuję Twojego pomysłu w stu procentach. Ale tylko dlatego, że zależy mi na bezpieczeństwie i komforcie Twojego dziecka. Pamiętam zawsze o prawidłowej postawie ciała dziecka. Ma Wam być ciepło i przede wszystkim przyjemnie. Żeby sama sesja była miłym wspomnieniem.