Strona internetowa Fotiska.com wykorzystuje pliki cookies. Wszelkie informacje znajdziesz w polityce prywatności
Fotiska.com

Informacje

SESJE NOWORODKOWE

Zapraszam do mojego studio, które mieści się w Szczepanowie. To tu zapewnię Wam niezbędne rzeczy podczas wykonania sesji. Dysponuję sporą kolekcją wysokiej jakości materiałów, ślicznych ubrań oraz stylowych rekwizytów. Zapewniam bezpieczeństwo i komfort. To, co Wy musicie zrobić to spakować podręczną torbę z kocykiem, pieluszką i smoczkiem. Jeżeli zdecydujecie się na współpracę - napiszę na co zwrócić uwagę. W fotografowaniu kieruję się zasadą „mniej znaczy więcej”… Na pierwszym planie stawiam na Wasze emocje, bliskość, a przeróżne dodatki mają tylko podkreślić piękno Twojego maleństwa.

SESJE BRZUSZKOWE

Idealny moment na sesję brzuszkowa jest między 25-32 tygodniem ciąży. Wtedy brzusio powinien być już widoczny, a kobieta nie czuje się ociężale. Sesja trwa mniej więcej od 40 minut do półtorej godziny. Kiedy przychodzicie ze starszym rodzeństwem ten czas może się wydłużyć ze względu na zaklimatyzowanie się starszaków. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio- zobaczycie tam w jakim stylu fotografuje. Ważne jest, abyś podczas sesji czuła się komfortowo, dlatego radzę skorzystać z usług makijażystki oraz fryzjera. Posiadam w studio sukienki, body, z których możecie skorzystać. Proponuje jednak zabrać ze sobą rzeczy, w których czujecie się dobrze.

OZDOBNE OPAKOWANIA

Każda sesja jest starannie pakowana w ozdobne pudełko.

Zaproszenia

Zrób bliskiej osobie prezent w postaci vouchera na sesje Voucher ważny jest 6 miesięcy. Obdarowani po otrzymaniu prezentu kontaktują się ze mną i ustalamy szczegóły. Voucher mogę wysłać poczta pod wskazany adres bądź jest możliwość odebrania go osobiście.

Umów się na sesję

Ze względu na charakter mojej pracy mogę nie odebrać telefonu, za co z góry przepraszam. Proszę wyślij sms, a ja oddzwonię później